زودگیر مایع بدون قلیا Sure Set Rapid 655

sure set

شورست راپید ۶۵۵ زودگیری مایع است بدون قلیا بر پایه مواد شیمیایی کانی برای استفاده در شاتکریت و سایر ملات های سیمانی که ایجاد زودگیری در زمان مصرف ضروری می باشد. کاهش زمان گیرش بتن و ملات های سیمانی تا مرحله بدست آوردن گیرش آنی را می توان با انتخاب درصد مصرف نسبت به وزن سیمان تنظیم نمود .

 

زودگیر مایع بدون قلیا Sure Set Rapid 655

زودگیر مایع بدون قلیا Sure Set Rapid 655


مشخصات فنی:

حالت فیزیکی : مایع غلیظ همراه با دانه های معلق
رنگ : زرد روشن
۲/۵ :PH
کلرید : طبق استاندارد
چگالی ۱/۳۸ g/ml :
پایداری دمایی ۵- ۳۵ : سانتیگراد

 


∗ ویژگیها و موارد استفاده :

ویژگی ها:

• (بدلیل فقدان محیط قلیایی) دارای شرایط مناسب و ایمنی بالا

• پیشرفت سریع در اجرا (افزایش سریع مقاومت در ساعات اولیه و کسب مقاومت های مورد نیاز در بلند مدت )و امکان بتن پاشی درضخامت های بالاترو در چند مـرحله بـرای ایجاد قشر ضخیم از دیگر مزایای این محصول است .

• عدم تاثیر منفی بر میلگرد های بتن مسلح

• بتن ریزی در هوای سرد

موارد استفاده:

• هر زمان که گیرش سریع در کمترین زمان ممکن در بتن و یـا ملات های سیمانی مورد نیاز باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد

• برای تحکیم بدنه تونلها .

• برای جلوگیری از ریزش سنگ در دیوارهای معادن .

• استفاده در شاتکریت سیستم تَر برای به حداقل رساندن ریزش ( ریباند)

• برای تحکیم دیواره فونداسیون های بلند ساختمانی .

• بتن ریزی در سطوح شیب دار


نحوه و میزان مصرف:

نحوه مصرف:

سطح کار مورد اجرا در بتن پاشی و یا هر ملات دیگر می بایست کاملا” تمیز و عـاری از هر گونه پوسیدگی و لایه های سست باشد.تیپ سیمان مـورد استفاده تـاثیر قـابل ملاحظه ای در نتایج بدست آمده داشته و به همین دلیل توصیه می شود که قبل از اجرا، آزمایش های لازم برای بررسی نتایج انجام گردد . نسبت آب به سیمان بتن شاتکریت باید زیر ۵/۰ در حد ۴۵/۰ و یا ۴/۰ در نظر گرفته شود تا کسب مقاومت های اولیه مناسب ممکن گردد .استفاده از سیمان تازه ضامن حصول نتایج بهتر و متفاوت از نتایج بدست آمده با استفاده از سیمان طولانی انبار شده خواهد بود ، استفاده از فوق روان کننده توصیه میشود .

میزان مصرف:

تنظیم مقدار مصرف شورست راپید ۶۵۵ بستگی به زمان مورد نیاز برای شروع گیرش در بتن یا ملات دارد . این مقدار می تواند بین ۳ الی ۱۰ درصد وزن سیمان متغیر بوده که طی یک آزمایش سریع قابل تشخیص می باشد . پلاستیکی ۲۲۰ کیلوگرمی . درصورت بروز یخ زدگی ، میتواند پس ازذوب شدن و بهم زدن محتویات بشکه ، مورد استفاده قرارگیرد .


شرایط نگهداری و بسته بندی:

دمـای منـاسب بـرای نـگهداری شورست راپید ۶۵۵ بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتیگراد میباشد . شورست راپید ۶۵۵ بایستی حتما در ظروف پلاستیکی نگهداری شوند زیرا تماس با ظروف فلزی باعث ایجاد واکنش شیمیایی و افت کیفیت مواد می گردد. مدت زمان نگهداری شورست راپید ۶۵۵ با حفظ کیفیت ۶ ماه از تاریخ تولید با در نظر گرفتن اعمال شرایط فوق میباشد . در صورت طولانی بودن زمان نگهداری حتی به مدت یک یا دو روز ، توصیه می شود که قبل از استفاده از شورست راپید ۶۵۵ ، حتما محتویات گالن یا بشکه پلاستیکی را خوب بهم بزنید.

بسته بندی:

گالن پلاستیکی ۲۲ کیلوگرمی و در صورت درخواست بشکه پلاستیکی ۲۲۰ کیلوگرمی.

اطلاعات تکمیلی و نکات:

اطلاعات تکمیلی:

مطابق با استانداردهای :

• ASTM C 1141

• ASTM C 1398

نکات:

همانند تمامی محصولات پایه سیمانی ممکن است باعث آسیب شود ، در صورت تماس احتمالی با چشم ها بلافاصله آن را به مدت ١۵ دقیقه با آب شستشو داده و به پزشک مراجعه نمائید . در صورت تماس با پوست آن را با آب بشوئید.


 

You can leave a response, or trackback from your own site.

پاسخ دهید